Центрифуга лабораторна СМ-3М MICROmed для пробірок 15 мл

Распродажа!

17808.00 грн 16380.00 грн

  Мультицентрифуга моделі СМ-3М на 12 пробірок призначена для використання в лабораторіях клінічної діагностики та науково-дослідних установ з метою отримання сироватки крові шляхом центрифугування. Сироватка є важливим компонентом для проведення біохімічного аналізу крові, діагностування інфекційних захворювань та визначення групи крові пацієнта.

  prozoro

  Описание

  Центрифуга лабораторна медична MICROmed СМ-3M з частотою обертання ротора 4000 об/хв – аналог центрифуг ОПн-3, ОПн-3М, ОПн-3.01, ОПн-3.02, СМ-6, СМ-6М, ЦЛМН-Р10-01 Liston C2201.

  Модель СМ-3М є новітньою розробкою компанії Мікромед. Вона має запатентований дизайн та конструкцію, що відрізняється наявністю:

  • нового ергономічного корпусу;
  • 12-місного ротора з гніздами для пробірок на 15 мл – це можуть бути скляні або пластикові пробірки різних розмірів, у тому числі типу вакутайнера;
  • сучасного двигуна з інноваційною підвіскою, що забезпечує найменший рівень вібрацій та шуму при роботі, порівняно з усіма аналогами, що випускаються сьогодні;
  • мікропроцесорного блоку управління з великим РК-дисплеєм, підсвічуванням і великими кнопками. Завдяки контролю розгону та гальмування ротора електронікою, плавність нарощування швидкості його обертання до заданої величини та гальмівна динаміка покращені в рази;
  • приводу кришки, керованого мікропроцесором.

  Переносна лабораторна центрифуга періодичної дії СМ-3М торгової марки MICROmed дозволяє розділяти неоднорідні рідкі системи, що мають щільність до 2 г/см3, на різні фракції, що широко використовується в діагностичних і дослідницьких цілях. Новий мікропроцесорний блок такої центрифуги має наступний алгоритм роботи:

  1. Після розміщення пробірок у гніздах ротора на електронному блоці управління встановлюються: частота обертання з дискретністю до 100 об/хв (максимально – 4000 об/хв), час центрифугування (від 0 до 60 хв);
  2. Під час роботи центрифуги СМ-3М на дисплеї відображається поточна частота обертання та залишок часу роботи обладнання до закінчення заданого циклу. При цьому в процесі роботи можна змінювати час центрифугування, і частоту обертання ротора;
  3. Після закінчення заданого часу роботи центрифуги та після повної зупинки ротора подається звуковий сигнал про готовність обладнання до вивантаження пробірок;
  4. Вивантаження досліджуваного матеріалу проводиться після відкриття кришки за допомогою кнопки на блоці керування. Крім того, в центрифузі моделі СМ-ЗМ MICROmed є механізм примусового відкриття кришки в аварійних ситуаціях, при відключенні електроенергії, а також електронне блокування для запобігання відкриття кришки робочому роторі.

  Під час повторного запуску мультицентрифуга СМ-3М працює за попередньою програмою.

  Переваги лабораторної центрифуги MICROmed СМ-3M

  Основними перевагами центрифуги СМ-3М від компанії «Мікромед» є:

  • сучасна інноваційна конструкція з покращеними технічними характеристиками;
  • виняткова стійкість, завдяки низькому рівню вібрацій при роботі та наявності присосок на настановних ніжках;
  • допустима неврівноваженість мас у гільзах, розташованих навпроти один одного до 3 г;
  • зручність та комфорт роботи, що забезпечуються низьким рівнем шуму та наявністю мікропроцесорного управління;
  • безпека персоналу, який працює з центрифугою, яку забезпечує електронне блокування приводу кришки;
  • висока енергоефективність;
  • гарантія виробника 24 місяці.

  Центрифугу лабораторну MICROmed СМ-3M сертифіковано за міжнародним стандартом якості ISO 13485:2003 для медичних виробів. Вона відповідає вимогам Технічного регламенту до медичних виробів, які використовуються для діагностики за технологією In vitro, зареєстрована в Українському центрі сертифікації (УМЦС) та дозволена для застосування у медичній практиці.

  Ефективність та безпека використання центрифуги СМ-3М марки MICROmed гарантовано свідченнями оцінки її технічної документації.

  Отзывы

  1. Владимир Владимирович

   Для диагностического центра частной клиники, где я заведую лабораторией, заказывал в этом магазине центрифугу СМ-3М MICROmed (объем исследований крови вырос и нужно расширяться). Вполне доволен покупкой – современное устройство с большим дисплеем, электронными системами защиты и возможностью программирования. К тому же имеется сертификат и гарантия.

  2. Александра Логинова

   Наш диагностический центр пару месяцев назад заказал лабораторную центрифугу для пробирок СМ-3М MICROmed. Это удобное и функциональное оборудование для проведения биохимического анализа. Оно работает бесшумно, в нем установлен новейший двигатель с хорошей подвеской. Прибор эффективный, а управляется при помощи микропроцессора, у персонала не возникает проблем.

  3. Иван Никифоров

   Два месяца назад руководитель нашего научно-исследовательского центра заказал лабораторную центрифугу СМ-3М MICROmed. Это надежное и функциональное оборудование, при помощи которого мы проводим диагностику разных инфекционных заболеваний. Плюсы: можно использовать пробирки из стекла и пластика, простое управление, компактные размеры.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  90
  Максимальний фактор поділу, g
  1933
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  180
  Кількість пробірок
  12
  Максимальний обсяг центрифугату в пробірці, мл
  15
  Максимальний розмір пробірок, мм (діам. х висота)
  17х120
  Частота обертання ротора, об/хв
  1000...4000
  Дискретність, об/хв
  100
  Таймер, хв
  0...60
  Рівень шуму, Дб трохи більше
  37
  Габаритні розміри, мм
  420х340х280
  Маса, кг
  9
  Термін служби, років не менше
  5