Транспортна пробірка з аплікатором (пластик+віскоза) стерильна, уп.100 шт.

Распродажа!

320.00 грн 268.80 грн

Аплікатор у транспортній пробірці (пластик + віскоза) у стерильній упаковці – призначений для взяття зразків біологічного, цитологічного матеріалу зі слизової оболонки пацієнта та відкритих поверхонь для подальшого безпечного транспортування в лабораторію для аналізу. Транспортна пробірка-тампон для взяття мазка може бути використаний для транспортування проб усередині медустанови, взятих на виклик у хворого, або при екстреній доставці проб до найближчої лабораторії. При цьому не потрібні додаткові заходи запобігання контамінації небезпечними інфекціями.

prozoro

Описание

Транспортна пробірка із пластиковим стержнем для взяття мазка складається з герметичної пластикової пробірки 13х150 мм, виготовленої з прозорого ударопрочного поліпропілену та довгого пластикового стрижня 135 мм із віскозним гігроскопічним тампоном на кінці. Віскоза – хімічно та біологічно інертний матеріал.

Зонд-тампон щільно укріплений у пробці та герметично встановлений у транспортну пробірку. Після розкриття та взяття проби, аплікатор встановлюється назад у пробірку.

На транспортній пробірці наклеєна етикетка з контролем розтину. Етикетка містить назву виробника, номер лоту, термін придатності, назва матеріалу аплікатора та тампона. Існують вільні поля, які можна використовувати для внесення даних про пацієнта, дати відбору проби та інших даних.

Тампон-зонд з віскози з пластиковим аплікатором призначений для одноразового застосування і підлягає знищенню з дотриманням запобіжних заходів, як потенційно небезпечні медичні відходи.

Тампон-зонд полімерний з віскозним наконечником в індивідуальній упаковці стерилізований оксидом етилену.

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Транспортна пробірка з аплікатором (пластик+віскоза) стерильна, уп.100 шт.”
Довжина, мм
150
Діаметр аплікатора, мм
2,5
Матеріал аплікатора
пластик
Діаметр тампона, мм
5
Матеріал тампона
віскоза
Упаковка
інд. упак. / 100 шт.